SAVRŠEN OPROŠTAJ OD ATLETICA: / Slavni Španjolac osvojio prvi veliki trofej u posljednjem nastupu za klub

Posebna je ovo bila utakmica za španjolskog napadača.

16.5.2018.
23:01
Screenshot

Nogometaši Atletico Madrida pobjednici su Europske lige nakon što su finalnom susretu u Lyonu pobijedili Olympique Marseille sa 3-0.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Francuz Antoine Griezmann (21, 49), a pogodak je postigao i Gabi (89).

ATLETICO OSVOJIO EUROPSKU LIGU: /

Madriđani na krilima Griezmanna srušili Marseille, Vrsaljko osmi Hrvat s prestižnim trofejom

Za Atletico je prvo poluvrijeme igrao hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko koji je tako postao osmi hrvatski nogometaš koji je slavio u najmasovnijem europskom kupu.

Posebna je ovo utakmica bila za Fernanda Torresa. U svom posljednjm nastupu za klub u koji je stigao još kao dječak davne 1995. godine i za čiju je prvu momčad nastupao devet sezona osvojio je prvi veliki trofej.

Priliku je dobio od 90. minute kada je ušao umjesto Griezmanna. Na kraju je među prvima dobio čast podignuti trofej.