SANTINI STRIJELAC PROTIV PSG-A: / Hrvatski napadač ublažio poraz momčadi protiv čudesnog društva iz Pariza

Napadaču Caena i hrvatske nogometne reprezentacije to je bio šesti ligaški pogodak

20.12.2017.
23:02

Nogometaši PSG-a rezultatski lako stigli su do pobjede protiv Caena u utakmici 19. kola francuskog prvenstva. Pobjedu 3-1 protiv momčadi za koju je jedini strijelac bio Ivan Santini osigurali su Edinson Cavani, Kylian Mbappe i Yuri.

POGODAK PSG-A O KOJEM ĆE SE PRIČATI! /

Mbappe se narugao polovici suparnika, Cavani zabio golčinu petom

Santini je pogodak postigao pri rezultatu 3-0 za domaćine, u samom smiraju utakmice i to udarcem s bijele točke.

Inače, do pobjede je stigla kompletna vodeća četvorka francuskog nogometnog prvenstva, pa su tako uz PSG slavili i Monaco (protiv Rennesa 2-1), Lyon (protiv Toulousea 2-1) te Marseille (protiv Troyesa 3-1.

Monaco je daleko teže od PSG-a stigao do bodova. Domaćin je poveo u 20. minuti preko Radamela Falcaoa, izjednačio je Wahbi Khazri iz kaznenog udarca u 59. minuti, a pobjedu Monacu donio je Keita Balde Diao u 81. minuti. Danijel Subašić je branio za domaći sastav.

Lyon je slavio u Toulouseu golovima Nabila Fekira (24-11m) i Rafaela (90+3), a poraz domaćina ublažio je Max Gradel (90+6-11m). Troyes je poveo na Velodromeu golom Bryana Pelea (14), no Marseille je u nastavku susreta zabio tri gola, a strijelci su bili Dimitri Payet (31), Luiz Gustavo (66) i Valere Germain (84).

Na ljestvici vodi PSG sa 50 bodova, Monaco i Lyon imaju po 41 bod, a Marseille 38 bodova.

Rezultati 19. kola Ligue 1:

Toulouse - Lyon 1-2 Amiens - Nantes 0-1 Angers - Dijon 2-1 Bordeaux - Montpellier 0-2 Guingamp - St Etienne 2-1 Lille - Nica 1-1 Marseille - Troyes 3-1 Metz - Strasbourg 3-0 Monaco - Rennes 2-1 PSG - Caen 3-1