S Istoka stigla sjajna vijest za Slavena Bilića

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić bio je strijelac jedinog pogotka na utakmici njegovog Dnipra i Arsenala iz Kijeva.

6.11.2011.
11:14

U 16. kolu ukrajinskog prvenstva Dnipro je na domaćem terenu slavio protiv Arsenala iz Kijeva 1:0, a jedini gol na utakmici djelo je hrvatskog napadača Nikole Kalinića.

Hrvatski je reprezentativac zabio u 71. minuti, a igrao je još sedam minuta nakon čega je zamijenjen. Inače, to je Kaliniću četvrti pogodak u zadnja tri nastupa u ukrajinskom prvenstvu, prije Arsenala zabijao je Karpatyju i dva Oleksandriji.

Odlične vijesti za izbornika Slavena Bilića uoči utakmica dodatnih kvalifikacija s Turskom. S nova tri boda, Dnipro je izbio na četvrto mjesto ljestvice sa 27 bodova, preskočivši upravo Arsenal.