Grozno iznenađenje i težak udarac za Slavena Bilića!

Lokomotiv Moskva, sastav kojeg trenira hrvatski strateg Slaven Bilić, doživio je u srijedu novi poraz. Ispao je Lokomotiv u osmini finala domaćeg Kupa...

31.10.2012.
17:03

Nakon produžetka je s 3-1 bolji bio Terek Grozni, te je tako Bilić sa svojom momčadi proživio novi bolni udarac. Lokomotiv je posljednji put pobijedio 26. rujna (također u Kup natjecanju), nakon čega je u ruskoj Premierligi doživio dva poraza i upisao dva remija.

Terek, četvrtoplasirana momčad na prvenstvenoj ljestvici, je poveo u 26. minuti pogotkom Ailtona Almeide iz jedanaesterca. Takav je rezultat bio aktualan sve do 82. minute kada je za goste izjednačio Caicedo i tako Biliću i hrvatskom stručnom stožeru donio nadu.

No, u produžetku je Terek opet okrenuo utakmicu na svoju stranu. U 104. minuti je Utsiev zabio za 2-1, a Almeida je drugi put u srijedu bio strijelac u 109. minuti, čime je priča za Lokomotiv okončana u ovogodišnjem Kupu.

Hrvatski nogometaš Vedran Ćorluka je nastupio u poraženom sastavu.

Terek Grozni - Lokomotiv Moskva 3-1, 1-1 (Almeida 26-11m, 109, Utsiev 104 / Caicedo 82)