KONAČNO PUNI PLIJEN / Rudeš nakon drame stigao do prve pobjede, Gorica pala u Kranjčevićevoj

Bila je to prva pobjeda Rudeša ove sezone nakon što je u 24 kola osvojio samo četiri boda remiziravši protiv Lokomotive (0-0), Varaždina (0-0), Slaven Belupa (0-0) i Istre 1961 (0-0)

4.3.2024.
18:55
Josip Regovic/PIXSELL

Rudeš je na svom terenu svladao Goricu 2:1 i stigao do prve pobjede ove sezone u 25. kolu HNL-a.

ODRŽAN ŽDRIJEB /

Kuglice odlučile: Hajduk protiv Dinama u polufinalu Kupa na Poljudu

Domaćini su poveli golom Ante Ćorića iz jedanaesterca u 26. minuti, izjednačio je Tim Matavž u 39., a pobjedu Rudešu je donio Riad Mašala u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Bila je to prva pobjeda Rudeša ove sezone nakon što je u 24 kola dohvatio samo četiri boda remiziravši protiv Lokomotive (0-0), Varaždina (0-0), Slaven Belupa (0-0) i Istre 1961 (0-0).

Bila je to i druga utakmicu u nizu i tek treća ove sezone da je Rudeš poveo. U prošlom kolu klub iz zapadnog dijela Zagreba je poveo 1-0 protiv Istre 1961 i na koncu izgubio 1-2, dok je u prvom kolu imao 3-0 protiv Osijeka, ali je na koncu izgubio 3-4. S druge strane Gorica je upisala sedmi poraz u posljednjih osam kola.

Na ljestvici vodi Rijeka sa 53 boda, Hajduk je drugi s bodom manje, dok je Dinamo treći sa 48 bodova i susretom manje. Gorica je šesta sa 30 bodova, dok je Rudeš i dalje posljednji sa svega sedam bodova.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi.