ROMA UVJERLJIVA PROTIV FENJERAŠA: / Džeko zabio i asistirao za četvrto mjesto ljestvice

Chievo je na samom dnu ljestvice

8.2.2019.
22:40

Do desete ovosezonske pobjede stigli su nogometaši Rome u talijanskom prvenstvu nakon što su u petak na gostovanju kod Chieva slavili sa 3-0 (2-0). Osvojena nova tri boda označavaju i njihov proboj na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice.

Stephan El Shaarawy je Romu do vodstva doveo već u 9. minuti, a kapetan Edin Džeko je devet minuta kasnije povisio rezultat. Potvrda pobjede stigla je u 51. minuti kada je precizan na Džekino dodavanje bio Aleksandar Kolarov.

Skok na četvrto mjesto

Sa 38 bodova Roma se izjednačila s Lazijem i – barem privremeno – stigla na četvrto mjesto u poretku klubova Serije A. Chievo je na samom dnu ljestvice sa devet bodova iz 23 odigrane utakmice.

Vodeći je i dalje Juventus sa 60 bodova, odnosno devet više od Napolija na drugom i čak 20 bodova više u odnosu na trećeplasirani Inter.