MAJSTOR / Roko Šimić sam riješio Benficu na Luzu: Pogledajte zbog čega već pričaju o njemu i spominju uspjehe njegovog oca Darija

Fenomenalno

20.9.2023.
23:03

RB Salzburg je u prvom kolu Lige prvaka svladao Benficu na gostovanju rezultatom 2-0. Oba pogotka bila su djelo Roka Šimića, prvo je zabio iz jedanaesterca da bi za drugi nesebično asistirao i omogućio svojoj momčadi veliku pobjedu na Estadio da Luzu.

MAGIČNI LUKA /

Modrić tek drugi puta krenuo od prve minute pa oduševio Španjolce: 'Luki ne ponestaje magije'

Nakon što je Salzburgov Konate promašio kazneni udarac u 3. minuti, u 13. minuti Antonio Silva dobio je crveni karton, a najstrožu kaznu realizirao je Roko Šimić.

Pogodak pogledajte OVDJE.

U drugom dijelu, Šimić se fenomenalno riješio svog čuvara i sjurio prema vratima. Ipak, nije pucao već nesebično asistirao Gloukhu za 2-0. Nesebičan potez mladog Vatrenog pogledajte OVDJE.

Fenomenalnu partiju pružio je Šimić u svom prvom nastupu od samog početka utakmice u Ligi prvaka.

Austrijanci su već počeli spominjati uspjehe njegovog oca Darija i na neki način najaviti Roka kao sljedeću veliku stvar u nogometu.

U drugom susretu ove skupine Napoli je u gostima svladao Benficu rezultatom 2-0.