ROG ODIGRAO VAŽNU ULOGU U POBJEDI CAGLIARIJA: / Napoli osvojio jako bitne bodove kod Jurićeve Verone

Cagliari se sa 35 bodova probio na 10. poziciju, a SPAL je 11 kola prije kraja sa samo 18 bodova na predzadnjem mjestu.

23.6.2020.
22:12

Nogometaši Napolija pobijedili su na gostovanju Veronu s 2-0 i zadržali prednost od tri boda ispred Milana u borbi za mjesto koje vodi u Europsku ligu.

MANDŽUKIĆ SE VRAĆA U ITALIJU? /

Pojavila se vijest o njegovom dolasku u momčad u kojoj briljra drugi Hrvat, tamo bi zamijenio legendu

Poljski napadač Arkadiusz Milik postigao je vodeći pogodak za Napoli u 38. minuti. Domaćoj momčadi koju vodi Ivan Jurić u 61. minuti poništen je pogodak Faraonija, jer je asistent Zaccagni prije ubačaja u driblingu loptu zahvatio rukom. Pobjedu Napolitanaca potvrdio je Meksikanac Hirving Lozano u 90. minuti.

Rog pucao, Letica odbio

U dvoboju SPAL-a i Cagliarija gosti su do pobjede došli u trećoj minuti sučevog dodatka na isteku utakmice, a u važnim ulogama su bili hrvatski nogometaši. Marko Rog je sa tridesetak metara uputio snažana i precizan udarac kojeg je vratara SPAL-a Karlo Letica uspio krajnjim naporom zaustaviti. No, na odbijenu loptu prvi je dotrčao Joao Pedro, ubacio pred vrata gdje je neometani Giovanni Simeone glavom poslao loptu u nebranjenu mrežu.

Oba hrvatska nogometaša bila su u početnim postavama svojih momčadi.

Vodeći Juventus ima 66 bodova, četiri više i utakmicu više od drugoplasiranog Lazija. Napoli je na šestom mjestu sa 42 boda, Verona je osam sa 38 bodova, a Cagliari se sa 35 bodova probio na 10. poziciju. SPAL je 11 kola prije kraja sa samo 18 bodova na predzadnjem mjestu.