RIVER PLATE – AL-AIN 2-2: / Momčad Zorana Mamića u dramatičnoj utakmici nakon jedanaesteraca izborila finale!

Momčad Zorana Mamića izborila je finale Fifinog Svjetskog klupskog prvenstva

18.12.2018.
20:30

Momčad koju vodi bivši trener Dinama, Zoran Mamić, Al-Ain, izborila je finale Fifinog Svjetskog klupskog prvenstva. Al-Ain je nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca izbacio južnoameričkog prvaka, River Plate.

Nakon 90 minuta, utakmica je završila neriješeno (2-2), a u produžecima nije bilo pogodaka. Al-Ain je bolje otvorio utakmicu i poveo pogotkom Berga već u trećoj minuti.

Međutim, već u 16. je River u potpunosti preokrenuo rezultat pogocima Borrea (11. i 16.). Konačnih 2-2 postavio je u drugom poluvremenu (51.) Caio. Mamićeva momčad je slavila sa 5-4 u udarcima sa bijele točke, nakon što je Perez promašio svoj jedanaesterac u posljednjoj seriji.

Al-Ain će finale igrati protiv boljeg u susretu Madrida i japanskog Kashima Antlers.