'žirafa u boksericama' / Rijetko viđena scena: polugoli navijač petoligaša prekinuo utakmicu protiv Arsenala

Iako je domaćin Sutton hrabro pao, jednom navijaču ostat će 'vrijedna' uspomena s utakmice

21.2.2017.
7:57

Nogometaši Arsenala plasirali su se u četvrtfinale engleskog FA Kupa nakon rutinske pobjede 2-0 na gostovanju kod petoligaša Sutton Uniteda u osmini finala.

Iako su domaćini hrabro pali, jednom navijaču ostat će 'vrijedna' uspomena s utakmice.

Naime, on je sredinom prvog poluvremena odjeven samo u bokserice i s maskom žirafe na glavi utrčao na travnjak i na nekoliko minuta prekinuo utakmicu.

Navijači na tribini snimali su njegov pothvat, koji se ubrzo proširio društvenim mrežama, a navijač je odmah uhićen.