Bila je to dotad neviđena fešta

29.8.2024.
13:26
Marko Prpic/PIXSELL

Nogometaši Rijeke u četvrtak od 19 sati u Ljubljani igraju utakmicu sezone. Đalovićeva momčad protiv Olimpije hvata mjesto u Konferencijskoj ligi, a u Sloveniju odlaze s rezultatom 1-1 iz prve utakmice. Zanimljivo, ova utakmica pada na datum kojeg u Rijeci jako dobro pamte...

BITKA ZA KL /

Rijeka gostuje u Stožicama: 'Pametno što su ostavili Ivanovića, Olimpija u Ljubljani igra drugačije'

Rijeka je 29. kolovoza 2013. godine stigla u Stuttgart s 2-1 iz prve utakmice, a u Njemačkoj je i povela u 30. minuti preko Benka. Domaćin je ubrzo izjednačio, a u drugom poluvremenu i preokrenuo rezultat. Ipak, umjesto produžetaka Mujanović je golom u sudačkoj nadoknadi osigurao Riječanima grupnu fazu Europske lige, a navijači hrvatskog kluba na tribinama bili su u potpunom deliriju.

Imali su Riječani i spektakularan doček pri povratku na Kvarner, a sada će neka nova Rijeka tražiti novi plasman u skupine europskog natjecanja i to u susjednoj Sloveniji.

Put Stožica će veliki broj riječkih navijača, a nema sumnje da će u slučaju prolaska u Konferencijsku ligu slavlje trajati dugo u noć.