RIJEKA NEMILOSRDNO NAPUNILA MREŽU NIŽELIGAŠU: / Hrvatski doprvak zabio 11 golova u Bujama

Nakon što je utakmicu u Varaždinu morao zbog suspenzije zarađene dok je vodio Domžale morao pratiti s tribine Rožman je ovaj put bio na klupi

1.10.2019.
17:36
Nel Pavletic/PIXSELL

Nogometaši Rijeke slavili su s čak 11:0 na gostovanju u Bujama u šesnaestini finala Kupa Hrvatske. Tako je debi Simona Rožmana na klupi završio na najbolji mogući način.

Slovenac je u odnosu na sastav iz Varaždina promijenio gotovo sve igrače. Samo je HrvojeSmolčić započeo ogled u Bujama.

01.10.2019., Buje - Hrvatski nogometni kup 16/1, NK Buje - HNK Rijeka. Antonio-Mirko Colak Photo: Nel Pavletic/PIXSELL

Pet golova do poluvremena

Rijeka je načela domaćine već u petoj minuti, a do poluvremena su im utrpali pet komada. U Nastavku su gosti pokazali svoju moć i do kraja susreta utrpali još pet golova.

Rijeka će 30. listopada u osmini finala gostovati kod Varaždina.

Gradski stadion. Gledatelja: 1000. Sudac: Ivan Vučković (Zagreb). Strijelci: 0:1 Murić (5'), 0:2 Čolak (10'), 0:3 Čolak (17'), 0:4 Punčec (26'), 0:5 Pavičić (31'), 0:6. Punčec (65'), 0:7 Mamić (67'), 0:8 Lončar (74'), 0:9 Vuk (80'), 0:10 Murić (82'), 0:11 Smolčić (90')

BUJE: Melon, Baf, Belčević, Krizmanić, Bojić, Bartolić, Fakin, Prodan, Bičanić, Brečević, Jerkan.

RIJEKA: Pandur, Capan, Punčec, Smolčić, Mamić, Iglesias, Lepinjica (od 70' Lončar), Pavičić, Murić, Vuk, Čolak (od 61' Babić).