Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
RIJEČANE ČEKA TEŽAK UZVRAT: /

'Neka nas Rujevica ne sputava i ne čini nervoznima'

Nogometaši Rijeke u četvrtak od 20.15 sati dočekuju Istanbul Başakşehir u uzvratnoj utakmici 3. pretkola Europske lige. Prošlotjedna utakmica u Turskoj završena je rezultatom 0-0.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Rijekin trener Matjaž Kek uvjeren je da je njegova momčad sposobna izboriti pobjedu protiv Başakşehira i plasman u završnu kvalifikacijsku rundu.

'Izazovna utakmica'

"Izazovna utakmica je pred nama i to smo znali već nakon ždrijeba. Sve je dobilo novu dimenziju nakon rezultata iz prve utakmice. Svjesni smo njihove individualne i ekipne kvalitete. Na nama je da napravimo sve što možemo, možda i malo više, s puno odgovornosti i pameti, velikim motivom i željom. Neka nam Rujevica bude vjetar u leđa, a ne da nas sputava i čini nervoznim. Naš cilj je prolazak, ovo je velika utakmica i tako se moramo ponašati", rekao je Kek na konferenciji za novinare.

"Prisutan je umor, ali kada se istrči na teren, sve se to zaboravi i onda te silna pozitivna energija vodi do cilja. Mislim da je rezultat prve utakmice aktivan za obje ekipe i ne mijenja puno, te očekujem sličnu utakmicu kao u Istanbulu. Danas je sve manje razlika između domaćeg ili gostujućeg terena. Dobro će nam doći podrška s tribine ako to budemo znali iskoristiti kao vjetar u leđa", dodao je slovenski stručnjak.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike