REUS RIJEŠIO DVOBOJ DVIJU BORUSSIJA: / Dortmund nastavio savršeni niz i gurnuo svog trenera u knjige povijesti

Borussia (D) – Borussia (M) 1-0

18.2.2018.
21:30

U 23. kolu njemačke nogometne Bundeslige Borussia Dortmund je u nedjelju u gostima pobijedila Borussiju Mönchengladbach rezultatom 1-0. Pobjednički gol za Dortmund postigao je Marco Reus. Reus se prije tjedan dana vratio na teren nakon što je sedam mjeseci pauzirao zbog ozljede, a zabio je u 32. minuti. Nastavljen je time nevjerojatan niz koji kazuje da ova momčad ukoliko na poluvremenu uživa prednost onda niti ne gubi. U posljednjih 33 utakmica kada je to bio slučaj upisali su 30 pobjeda i niti jedan poraz.

Dodajmo ovome da je trener Dortmunda Peter Stöger prvi strateg u povijesti kluba dugoj 108 godina koji u osam uvodnih utakmica na tom poslu nije upisao poraz. Zasad je na pet pobjeda i tri remija.