REMI U KRANJČEVIĆEVOJ: / Zagreb i dalje bez pobjede, Istra se vratila na treće mjesto

U nedjeljnoj utakmici 6. kola hrvatskog prvenstva nogometaši Zagreba i Istre 1961 su na stadionu u Kranjčevićevoj odigrali neodlučeno 1:1 (0:0).

16.8.2015.
20:57
PIXSELL, Jurica Galoić

Zagreb je poveo pogotkom Krovinovića u 47. minuti, a za Istru 1961 je izjednačio Žižić petnaest minuta kasnije. I nakon šest kola Zagreb je bez pobjede, te je i dalje posljednji s tri boda, jednim manje od pretposljednje Lokomotive i dva od osmog Osijeka koji imaju i po utakmicu manje. Istra 1961 je skočila na treće mjesto s devet bodova, jednim više od četvrte Rijeke.

Na vrhu je Dinamo s 12 bodova, a jedan manje ima drugi Split. Ova su dva kluba u subotu igrala međusobno, a Dinamo je na Maksimiru slavio s 3:0. U jadranskom derbiju su, pak, Rijeka i Hajduk na Rujevici odigrali 0:0.