REBIĆ ZABIO JEDAN OD SVOJIH NAJLJEPŠIH GOLOVA IKAD: / Samo pogledajte ovaj bolesni poluvolej s ruba kaznenog prostora

Ante Rebić zabio prekrasan gol Genoi u 2:1 pobjedi Milana

18.4.2021.
14:22

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić u nedjelju je na San Siru protiv Genoe, u 13. minuti susreta 31. kola talijanske Serie A, postigao vodeći pogodak za svoju momčad, svoj ukupno sedmi ligaški gol a ima uz to i osam asistencija.

MANDŽO GENIJALNO NATJERAO NAPADAČA GENOE DA SI SAM ZABIJE GOL ZA VELIKU POBJEDU MILANA: /

To valjda može samo on

Igrala četvorica Hrvata

U toj utakmici, Milan je na kraju slavio s 2:1 i primaknuo se na osam bodova vodećem Interu na prvom mjestu. Teško da će uhvatiti to prvo mjesto ali nikad se ne zna. Zanimljivo, bila je to utakmica u kojoj su nastupila čak četiri hrvatska nogometaša Rebić i Mario Mandžukić u domaćim redovima, te Milan Badelj i Marko Pjaca za Genou.

Krasno pogodio s ruba kaznenog prostora

Inače, Ante Rebić krasno je pogodio s nekih 16 metara lijevom nogom iz poluvoleja. Nakon što je slobodan udarac izveo Theo Hernandez, lopta je završila u živom zidu, da bi odbijanac primio Kalulu i proslijedio do Rebića koji nije čekao već je odmah, vrlo atraktivno pritom, odapeo i matirao gostujućeg vratara Perina. OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Mandžo u skoku zasmetao Scamaccu

U 37. minuti Genoa je izjednačila preko Destroa. Ono što je napravio u prvom, nije u drugom dijelu. Rebić je početkom nastavka imao veliki zicer kojeg je promašio. U 68. autogolom Scamacca Milan je s(p)retno došao do konačnih 2:1. Domaćin je izveo korner, a Scamacca je loše reagirao postigavši autogol. Napadaču Genoe u skoku je zasmetao Mandžukić, koji ušao u igru šest minuta ranije.

Kod Genoe je od prve minute igrao Milan Badelj, a u 57. minuti u igru je ušao Marko Pjaca pa smo u posljednjih pola sata na terenu imali čak četiri hrvatska igrača.

Prva domaća pobjeda Milana od veljače

Bila je to prva domaća pobjeda Milana od veljače. Milan se, kao što smo to već napisali gore, nalazi na drugom mjestu ljestvice sa 66 bodova, osam manje od lidera Intera kojeg večeras očekuje derbi protiv Napolija. Treći je Juventus sa 62 boda, dok je Atalanta četvrta sa 61 bodom, a upravo će se u 15.00 sati sastati ova dva kluba.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.