ČUDESNI MODRIĆ / Real šokantno izgubio, a Španjolci se ne prestaju klanjati našem Luki: 'Zbog ovoga se on nikada ne smije umiroviti'

Real je izgubio, a svejedno se svi dive našem Luki

7.1.2023.
19:12

Nogometaši Real Madrida doživjeli su poraz u 16. kolu Španjolske lige kod Villarreala (1-2). Nakon uvodnog dijela bez pogodaka, za Villarreal je mrežu zatresao Yeremy Pino u 47. minuti na asistenciju Gerarda Morena. Trinaest minuta Real je izjednačio iz jedanaesterca, a siguran realizator bio je Karim Benzema. Pobjedu Žutoj podmornici, također s bijele točke, donio je u 63. minuti Gerard Moreno.

DRUGAČIJI TRANSFERI /

Chelsea igra očajnu sezonu, ali novi vlasnik ne posustaje: Došla su dva nova pojačanja, idu li to Bluesi u novom smjeru?

Realu je to tek drugi poraz u prvenstvu, s kojim ostaju drugi na ljestvici s istim brojem bodova kao i Barcelona. Katalonci imaju šansu za izdvojiti se na vrhu dok u nedjelju gostuju kod Atletica. Villarreal je sada peti.

Luka Modrić je igrao do 70. minute i u tom je vremenu uspio očarati cijelu Španjolsku.

Majstor zanata

Posebno su poludjeli za jednim potezom hrvatskog kapetana i desetke Kraljevskog kluba. Naime, Modrić je krasno, vanjskim dijelom kopačke kroz protivnikove noge proigrao Viniciusa. Na društvenim mrežama pljušte komentari na njegov potez, a imuni nisu ostali ni španjolski mediji.

As i Sport su izdvojili njegov potez, dok je Marca otišla korak dalje i nahvalila našeg Modrića.

"Zbog ovakvih dodavanja, on se ne bi trebao nikada umiroviti. U cijeloj utakmici nije bilo boljeg i ljepšeg poteza", napisali su.