NOGOMETNE RADOSTI / Modriću 90 minuta u pobjedi Reala, Crveni vragovi u kaotičnom okršaju sa sedam golova slavili u fotofinišu

Ljepotica dana odigrana je u lokalnom derbiju Wolvesa i Manchester Uniteda.

1.2.2024.
23:27

Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta u pobjedi Real Madrida nad gradskim rivalom Getafeom 0-2 (0-1).

VELIKE PROMJENE /

Rošade u Betisu pred dvomeč sa Dinamom: Klub napustili napadač i stoper, stiže pojačanje iz Premier lige

Oba pogotka za Kraljeve zabio je Joselu (14., 56.), a igru je zbog ozljede na poluvremenu napustio Rudiger.

Madriđani su ovom pobjedom ponovno preuzeli prvo mjesto ljestvice s 57 bodova, a dva boda manje ima Girona.

U Londonu su West Ham i Bournemouth remizirali s 1-1 (0-1). Solanke je u 3. minuti zabio za Trešnjice, a bod je u Londonu zadržao Ward-Prowse golom iz kaznenog udarca u 61. minuti.

Ljepotica dana odigrana je u lokalnom derbiju Wolvesa i Manchester Uniteda. Gosti su do 71. minute imali 0-2, a onda je Sarabia iz kaznenog udarca smanjio na 1-2.

McTominay je u 75. vratio Crvene vragove na dva gola prednosti, a onda je uslijedila kaotična završnica susreta. Kilman u 85., a zatim Neto u 90+5' vratili su utakmicu na početak. Devet minuta nadoknade naznačilo je pravu ludnicu u fotofinišu, a to se i dogodilo. Mainoo je u 90+7' zabio za 3-4 i tako spasio Crvene vragove nakon što su prokockali praktički dobivenu utakmicu.