ZASLUŽIO JE ODMOR / Još jedna briljantna utakmica Benzeme: Slomio protivnika u pet minuta, Modrić krenuo s klupe

Nakon velike pobjede nad PSG-om 3:1, nogometaši Real Madrida nastavljaju s dobrim predstavama

14.3.2022.
22:59

Nogometaši madridskog Reala svladali su u gostima Mallorcu 3-0 u posljednjoj utakmici 28. kola španjolske La Lige.

'PSG NEĆE UČINITI NIŠTA' /

Procurila Benzemina poruka s WhatsAppa prijatelju: Nevjerojatni Francuz predvidio što će se dogoditi; 'Ovo je moja priča'

Nakon prvog poluvremena, u kojem je domaći sastav bio opasniji, vodeća momčad lige je suparnika slomila u nastavku dvoboja.

Sjajni Francuz

U 55. minuti je Real poveo i to nakon pogreške domaće obrane. Strijelac je bio Vinicius Junior. Nakon toga je ponovno na scenu stupio sjajni Karim Benzema koji je prvo u 77. minuti realizirao jedanaesterac, dok je u 82. sve okončao svojim drugim golom za konačnih 3-0.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić u igru je za Real ušao u 60. minuti, a s ovom pobjedom je Real pobjegao drugoplasiranoj Sevilli na velikih deset bodova. Mallorca je ostala, pak, na 16. mjestu.

Benzema je tako u svega nekoliko dana postigao pet pogodaka i u jednom navratu asistirao. Podsjetimo, Benzema je protiv PSG-a postigao tri pogotka.