NA KRILIMA JUDEA / Real s tri gola 'otpuhao' najveću senzaciju prvenstva i zasjeo na vrh ljestvice, Modriću ni minuta

Španjolski nogometni velikan Real Madrid prekinuo je sjajnu seriju Girone nanijevši najugodnijem iznenađenju u Primeri prvi poraz ove sezone.

30.9.2023.
20:54

"Kraljevski klub" je na stadionu Municipal de Montilivi slavio sa 3-0 prekinuvši sjajnu seriju Girone koja je u prvih sedam kola upisala šest pobjeda i remi.

REALOV INSAJDER /

Modrićev 'partner u zločinu' neugodno iznenadio: 'Svaka čast Luki, ali ne stavljajte me u isti koš s njim'

Girona je odlično ušla u susret i u prvih pet minuta je imala dvije lijepe prilike. U trećoj minuti je pucao Yangel Herrera, ali preko gola, dok je samo minutu kasnije Viktor Tsygankov pogodio stativu.

Nakon početne inicijative domaćina, Real se uspio pribrati i u 17. minuti je stigao do vodstva golom Joselua kojem je fantastično "vanjskom" asistirao Jude Bellingham.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo

Samo četiri minute kasnije Aurelien Tchouameni je nakon Kroosova ubačaja iz kornera pogodio za 2-0. Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Bellingham postigavši u 71. minuti svoj šesti gol ove sezone.

U posljednjim trenucima susreta "Kraljevski klub" je ostao s igračem manje nakon što je isključen Nacho Fernandez.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić nije nastupio za Real koji je ovom pobjedom preuzeo vrh ljestvice.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.