Dinamovi protivnici spasili se sramote pet minuta prije kraja

Momčad Pepa Lijndersa tako je u zadnjim minutama izbjegla treći kiks zaredom

19.10.2024.
19:15

Dinamovi sljedeći protivnici u Ligi prvaka, RB Salzburg, namučili su se danas portiv Altacha, predzadnje momčadi austrijske Bundeslige. Salzburžani su gubili sve do 85. minute kada je Konate anulirao pogotat Kridrikasa iz 59. minute. Već minutu nakon Konatea, zabio je Edmund Baidoo za potpuni preokret Crvenih Bikova koji su dominirali utakmicom, a gotovo ostali bez ičega.

KAZNIO GA /

Kod Bjelice vlada disciplina: Cordoba zakasnio na sastanak pa stavljen na klupu

KAZNIO GA /

Momčad Pepa Lijndersa tako je u zadnjim minutama izbjegla treći kiks zaredom. Salzburg je posljednje dvije utakmice izgubio s ukupnom gol-razlikom 0:9. Prvo ih je u Ligi prvaka s 4:0 osramotio Brest na njihovom terenu, a onda su pet dana kasnije stradali u Grazu od Sturma s čak 5:0 i za momčadi Sturma sad kaskaju šest bodova u austrijskom prvenstvu, doduše, s dvije utakmice manje.

Bivši pomoćnik Jurgena Kloppa u Liverpoolu bio je na udaru kritika nakon loših rezultata i posao mu je bio ugrožen, a nadamo se da će ga u dodatne probleme gurnuti Dinamo u srijedu.

POGLEDAJTE VIDEO: Bjelica 'bocnuo' izbornika Dalića: 'Pokazali su da igrači iz HNL-a mogu pomoći reprezentaciji'