SJAJNO RASPOLOŽENI / Raspucani Dinamo zabio sedam golova u Rovinju, hat-trick Kulenovića

10.1.2024.
16:27
Marko Lukunic/PIXSELL

Dinamo nastavlja s dobrim rezultatima na pripremama u Rovinju. Nakon što su u prvoj utakmici slavili protiv slovenskog prvoligaša Rogaške 1:0, sada su sa 7:0 ispratili njihovog drugoligaša Triglav.

SJAJNI TINEJDŽER /

Sin legende HNL-a odlazi iz Dinama u MLS? Maksimirska svlačionica postala je pretijesna

U prvom poluvremenu vidjeli smo jedan od ukupno sedam golova kada je Bruno Petković zabio nakon što je promašio jedanaesterac.

U drugom poluvremenu igrači Dinama pokazali su da su sjajno raspoloženi, a posebno se istaknuo Sandro Kulenović koji je zabio hat-trick.

Po jedan pogodak su zabili Petar Sučič, Tibor Halilović i Takuro Kaneko.

Zanimljivo, za Dinamo je u drugom poluvremenu igrao Gabrijel Rukavina za kojeg se spominje da bi karijeru mogao nastaviti u MLS-u, o čemu smo već pisali.

Dinamo će na pripremama odigrati još jednu utakmicu, za tri dana protiv Celja, a zatim kreće s pripremama za okršaj s Lokomotivom koji je na rasporedu 23. siječnja.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.