RAKITIĆ ZABIO, SEVILLA SLAVILA I PRIKLJUČILA SE BORBI ZA VRH: / Ovom utakmicom postigli su povijesni uspjeh

Sevilla je trenutačno četvrta sa 70 bodova, jednim bodom manje od Barcelone i Real Madrida

25.4.2021.
20:45

U susretu 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je pobijedila Granadu sa 2-0, a prvi gol na utakmici postigao je hrvatski nogometaš Ivan Rakitić. Bivši hrvatski reprezentativac zabio je za 1-0 iz kaznenog udarca u 16. minuti, a bio je to njegov treći gol ove sezone.

Na 2-0 povisio je Lucas Ocampos u 53. minuti, a poraz Granade ublažio je Roberto Soldado iz jedanaesterca u 90. minuti.

Također, Sevilla je osvojila 70 bodova u 33 utakmica španjolskog prvenstva ove sezone, što je njihov najveći uspjeh u ovoj fazi natjecanja.

Sevilla je trenutačno četvrta sa 70 bodova, jednim bodom manje od Barcelone i Real Madrida, dok vodeći Atletici ima 73 boda i utakmicu manje.