FENOMENALNI GOL RAKITIĆA: / Trzaj glavom i potez o kojem će se još dugo pričati; Da, tako to rade veliki nogometaši

Sevilla je jako loše započela utakmicu i nakon 25 minuta gubila 2:0 od Krasnodara

4.11.2020.
22:21
Screenshot

Španjolska Sevilla nakon prvog poluvremena utakmice protiv ruskog Krasnodara u 3. kolu Lige prvaka gbubi 1:2 i ima igrača manje.

NORVEŠKI WUNDERKIND PONOVNO ZALUDIO CIJELI SVIJET: /

Pogledajte golove kojima se upisao u povijest

Krasnodar je puno bolje otvorio utakmicu i u 17. minuti došao u vodstvo pogotkom Shapija Suleymanova, a četiri minute kasnije Marcus Berg iz jedanesterca postiže drugi gol za gostujuću ekipu.

Najviši u skoku

Sevilla se vratila u igru pred kraj poluvremena, kada je hrvatski nogometaš Ivan Rakitić u maniri pravog golgetera zabio glavom nakon centaršuta Joana Jordana. Bivši hrvatski reprezentativac odlično je trzajem, iz okreta, zabio glavom. Nije to ni malo bilo lagano... Fantastičan poteza, sjajna reakcija...

Rakitićev gol pogledajte OVDJE.

Do kraja prvog poluvremena crveni karton je dobio igrač Seville Jesus Navas i doveo svoju momčad u jako tešku poziiju.