OVO JOŠ NIJE DOŽIVIO / Rakitić napustio Camp Nou samo u gaćama. Pogledajte što su navijači Barcelone napravili legendarnom Vatrenom nakon utakmice sa Sevillom

Bila je ovo prva Rakitićeva utakmica pred publikom na Camp Nouu u dresu Seville

4.4.2022.
9:16

U derbiju 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nouu pobijedila Sevillu sa 1-0 skočivši na drugo mjesto ljestvice. Barcelona je bila bolja i apsolutno je zaslužila pobjedu, a pogodak odluke zabio je Pedri u 72. minuti utakmice.

Dembele je uposlio 19-godišnjeg veznjaka, koji je "bacio na pod" dvojicu suparničkih igrača, a onda lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio za 1-0. Bio je to drugi gol nove mlade zvijezde katalonskog velikana.

FULL MONTY /

Rakitić napravio šou na Camp Nouu, navijači ga skinuli do gaća, evo što je rekao o tome: 'Hvala...'

Barca je mogla i uvjerljivije slaviti, no Marokanac Bono je odlično branio upisavši nekoliko sjajnih obrana. Za Sevillu je cijeli susret nastupio Ivan Rakitić, a bivši hrvatski reprezentativac je u 66. minuti imao lijepu priliku iz slobodnog udarca, no pucao je preko gola.

Najbliže golu gosti su bili u sudačkoj nadoknadi, no Marc-Andre ter Stegen je zaustavio udarac Ludwiga Augustinssona. Nakon utakmice baš je naš bivši reprezentativac, Ivan Rakitić, doživio veoma rijetku čast.

Susret s navijačima

Naime, bila je ovo prva Rakitićeva utakmica pred publikom na Camp Nouu u dresu Seville, ali navijači nisu zaboravili na sve što im je Hrvat dao u razdoblju od 2014. do 2020. godine kada je napustio klub. Rakitića su ispratili ovacijama, a srdačno je pozdravljen čak i na početku utakmice. Nakon susreta Rakitić je skinuo sve sa sebe, dres i kratke hlače i ostao je samo u gaćama, a svu je svoju opremu dao navijačima.