NE ZNAJU ZA POBJEDU / Rakitić i ekipa i dalje u padu: Sevilla upisala peti poraz u zadnjih šest kola

4.1.2024.
22:39
profimedia

U 19. kolu španjolske La lige Athletic Bilbao je na gostovanju pobijedio Sevillu 2-0 i time povećao svoj niz od tri uzastopne pobjede.

HLADNOKRVNA REAKCIJA /

Ante je nezaustavljiv: Pogledajte kako je Budimir zabio svoj deveti ovosezonski gol u La Ligi za pobjedu Osasune protiv fenjeraša

Gosti su se tako popeli na treće mjesto ljestvice i povećali niz bez poraza upisavši šest pobjeda i tri remija.

Sevilla je pak nastavila negativan niz i tako upisala drugi uzastopni poraz te peti u zadnjih šest kola.

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić na travnjak je ušao u 41. minuti ušavši kao zamjena ozlijeđenom Nemanji Gudelju.

Gosti su poveli u 30. minuti golom Mikela Vesga, a zatim je u 76. minuti za 2-0 zabio Aitor Parades.

Sevilla se na ljestvici nalazi na 16. mjestu sa 16 bodova, dok je Bilbao na trećem mjestu s 38 bodova iza drugoplasirane Girone koja ima deset bodova više.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO