PSG je na Parku prinčeva pobijedio Bayer sa 2:1, nakon što je demolirao Apotekare na njihovom stadionu u prvoj utakmici s 4:0.

12.3.2014.
23:06

Gosti su bolje otvorili uzvratni dvoboj i stigli su do vodstva već u 6. minuti. Nakon jako dobrog centaršuta Donatija s desne strane, Sidney Sam je odlično skočio i glavom zakucao loptu u mrežu.

Po sličnom receptu je domaćin izjednačio u 13. minuti. Nakon udarca iz kuta Cabayea, Brazilac Marquinhos je u skoku nadvisio Reinartza i glavom zabio za 1:1.

U 18. minuti je Zlatan Ibrahimović uputio projektil prema golu gostiju i pogodio prečku.

U 27. minuti, hrvatski sudac Ivan Bebek je dosudio kazneni udarac za goste zbog prekršaja Christophea Jalleta (povlačenje za dres) nad Erenom Derdiyokom. Simon Rolfes nije dobro izveo udarac s bijele točke, PSG-ov vratar Salvatore Sirigu je pročitao njegov pokušaj i odbio loptu u korner.

U 53. minuti, Lucas Digne je fino proigrao Ezequiela Lavezzija koji je niskim udarcem u kut doveo parišku momčad u vodstvo. Argentinac je zabio svoj četvrti gol u zadnje četiri utakmice u dresu PSG-a.

Nedugo potom je Giulio Donati mogao poravnati rezultat, ali je Sirigu obranio njegov pokušaj.

U 68. minuti je Bebek isključio gostujućeg igrača Cana (drugi žuti), a rezultat se do kraja nije mijenjao.