PSG BEZ NEYMARA I MBAPPEA LAGANO SLAVIO U DERBIJU: / Di Maria i Kean 'riješili' Rennes

Ranije u subotu Montpellier je kao gost svladao Bordeaux sa 2-0

7.11.2020.
23:14

U derbiju 10. kola francuskog nogometnog prvenstva Paris SG je bez problema kao domaćin svladao Rennes sa 3-0 (2-0).

Parižani su pitanje pobjednika praktički riješili već u prvih 20-ak minuta golovima Keana (11) i Di Marije (21), a konačnih 3-0 svojim je drugim pogotkom u nastavku postavio Di Maria (73).

U sastavu Parižana nije bilo najvećih zvijezda Neymara i Kyliana Mbappea koji su ozlijeđeni.

Vodeći PSG sada ima 24 boda, pet više uz utakmicu više od drugog Lillea, dok je treći Rennes ostao na 18 bodova, koliko ima i četvrti Marseille.

Bordeaux izgubio, Bašić nastupio

Ranije u subotu je Montpellier kao gost svladao Bordeaux sa 2-0 (0-0) golovima Molleta (49) i Delorta (66).

Hrvatski reprezentativni veznjak Toma Bašić igrao je za Bordeaux do 62. minute.