NIJE IŠLO / Prvo razočaranje za Benzemu: Bio je jedan od tragičara Al-Ittihada u ispadanju već u četvrtfinalu

Al Hilal je tako izborio polufinale gdje čekaju boljeg iz dvoboja Al Shababa i Al-Wahde.

5.8.2023.
22:31

Al-Ittihad zaustavljen je u četvrtfinalu Arab Club Champions Cupa nakon što su s 3-1 izgubili od Al-Hilala.

PRIJATELJSKA /

Hajduk se priprema za PAOK: Livaja ih kasnim golom spasio poraza od Sarajeva

Al-Hilal je poveo u 14. minuti golom Milinković-Savića, da bi u trećoj minuti sudačke nadoknade za 2-0 iz jedanaesterca pogodio Al Dawsari.

Al Ittihad je smanjio preko Romarinha u 56. minuti, da bi konačan rezultat postavio Malcom u 70. minuti.

Benzema je imao priliku smanjiti u 79. minuti, ali je promašio jedanaesterac.

U drugom polufinalu Al Shorta čeka pobjednika dvoboja između Raja Casablance i Al Nassr.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.