PRVOKLASNI DEBAKL BARCELONE NA OTVARANJU PRIMERE: / Kataloncima u sumraku utakmice presudila 38-godišnja ikona Athletica

Hrvatski veznjak Ivan Rakitić odigrao je za Barcelonu drugo poluvrijeme.

16.8.2019.
23:11
AFP, LLUIS GENE / AFP

Bez ozlijeđenog Messija Barcelona je u petak na startu nove sezone španjolskog prvenstva gostovala kod Athletica u Bilbaou, te je izgubila sa 0-1.

Strijelac pobjedničkog gola bio je legendarni baskijski napadač, koji je najavio kako mu je ovo vjerojatno posljednja sezone, 38-godišnji Aritz Aduriz i to u 89. minuti, a sve to, pazite sada, nakon što je ušao u igru samo minutu ranije.

ANATOLII STEPANOV / AFP

Hrvatski veznjak Ivan Rakitić odigrao je za Barcelonu drugo poluvrijeme i dva puta je zaprjetio protivničkom golu. U 49. minuti Rakitić je nakon kornera pucao glavom, ali iznad gola, a u 70. minuti je nakon povratne lopte opalio sa 13 metara, no opet iznad grede.