Prvijenac za Brekala u novom klubu, novi kiks Livakovića i Mourinha

Fenerbahce četvrti na ljestvici sa 17 bodova

20.10.2024.
20:27

Hrvatski nogometaš Josip Brekalo postigao je premijerni pogodak u dresu Kasimpase koja je ulovila tri gostujuća boda u devetom kolu turske Superlig.

NIJE MU DOSTA /

Beljo nastavio sjajan niz: Peti pogodak sezone donio pobjedu Rapidu

Kasimpasa je u gostima pobijedila Alanyaspor s 2-1. Time je došla na deveto mjesto ljestvice s 11 bodova.

Već u drugoj minuti Kasimpasa je povela golom Ben Ouanesa, dok je Brekalo u 34. minuti povećao na 2-0. Sve što je domaći sastav uspio do kraja jest smanjiti na konačnih 1-2 u 66. minuti. Gostujuću mrežu je pogodio Cordova.

U derbiju kola su Samsunspor i Fenerbahce odigrali 2-2. Gostujuća vrata je čuvao hrvatski reprezentativni golman Dominik Livaković, a gosti su ostali bez pobjede premda su dva puta vodili. Strijelci su za Fenerbahce bili Tadić u 24. i Saint Maximin u 62. minuti, dok su za domaćina pogađali Holse u 48. i Aydogdu u 88. minuti.

Na ljestvici je prvi Galatasaray koji ima 25 bodova. Besiktas je na 20, Samsunspor na 19, dok je Fenerbahce četvrti sa 17 bodova.