BEZ GOLA / Prvi poraz Osijeka na pripremama, bivši Dinamov as načeo obranu bijelo plavih

Početak nove sezone sve je bliže, pa se tako bliži i kraj pripremnog perioda za hrvatske prvoligaše

8.7.2023.
20:04
Davor Javorovic/PIXSELL

Nogometaši Osijeka u subotu su završili pripreme za novu sezonu u Svetom Martinu na Muri, a u posljednjoj pripremnoj utakmici poraženi su od mađarskog prvoligaša MOL Fehervara s 2-0.

NASTAVAK DRAME /

Problemi u Parizu sve veći: Šest prvotimaca se žalilo, Mbappe postao 'persona non grata'

Bio je to prvi poraz momčadi Stjepana Tomasa na ovim pripremama i prva utakmicu u kojoj su Osječani ostali bez pogotka. Strijelci za mađarsku momčad bili su Lirim Kastrati u 42. minuti i Kenan Kodro u 90. minuti.

Do početka sezone koju će otvoriti na svojoj novoj Opus Areni 22. srpnja protiv koprivničkog Slaven Belupa, Osijek će tjedan dana prije odigrati još jednu pripremnu utakmicu.