PRVACI DRŽE KORAK ZA MONACOM: / Rekordno dobri Cavani povukao PSG do nove pobjede

Nakon mirnog prvog poluvremena, uz dva pogotka Edinsona Cavanija i po jednim Angela di Marije i Blaisea Matuidija, aktualni francuski nogometni prvaci svladali su Guingamp i nakon susreta 32.

9.4.2017.
23:11

Paris Saint-Germain pobjedom 4-0 protiv desetoplasiranog suparnika ponovno je preskočio sastav Nice i vratio se na drugo mjesto poretka najboljih francuskih klubova, a sve najvažnije napravili su u drugom poluvremenu. Kao što to i obično biva u ogledu ovih dvaju suparnika, rasplet je stigao u drugih 45, pa se sada bilježi da je PSG devet od posljednjih deset golova u mrežu Guingampa postigao u drugom poluvremenu.

Di Maria je prvi zabio u 56., a već četiri minute kasnije Cavani je povisio rezultat. Svojim je drugim golom u 71. minuti stigao i do 29. ligaškog gola ove sezone, odnosno izjednačenja osobnog rekorda. Jednako ih je toliko postigao u dresu Napolija u sezoni 2012/13. Sve je zaključio Matuidi u 90. minuti.