PRVA POBJEDA DINAMA: / Fernandez zabio euro gol, stigle dobre vijesti za 'Modre' uoči Hajduka

Hrvatski prvak Dinamo upisao je i prvu pobjedu na pripremama u Sloveniji. Zagrebački sastav bio je bolji od ruskog Kubana 1:0. Pobjednički gol zabio je Junior Fernandez.

28.6.2015.
20:21
Slavko Midzor/PIXSELL

Fernandes je euro gol zabio nakon samo 45 minuta igre i to s ruba šesnaesterca. Fernandes je sjajno pogodio suprotne rašlje za pobjedu Dinama protiv Kubana.

"Sjajan gol Fernandesa, puno je takvih zabio u Čileu, pa i u Dinamu (bečkoj Austriji), to mu je super za samopouzdanje", rekao je Zoran Mamić nakon utakmice, piše 24 sata.

Zoran Mamić zadovoljan

"Jako sam zadovoljan. Možda u ofenzivnom dijelu trebamo biti malo bolji, ali to će sigurno doći".

Dobra vijest za Dinamo je da se Leonardo Sigali oporavio, a za utakmicu protiv Hajduka bit će spreman i povratnik Gordon Schildenfeld.

Sljedeću utakmicu Dinamo igra 2. srpnja, a protivnik će mu biti skopski Vardar kojemu je sportski direktor legendarni dinamovac Goce Sedloski. Zanimljivo, ali utakmica će se igrati dvaput po 60 minuta, a trener Zoran Mamić na travnjak će poslati dvije momčadi koje će igrati po "poluvrijeme".