DRUGI PORAZ U NIZU /

Prosinečki ponovno kiksao: Wales potopio Crnu Goru u samo tri minute

Nisu Velšani dugo čekali na prvi pogodak jer je Kieffer Moore već u prvoj minuti odveo momčad u vodstvo

9.9.2024.
22:58
R.R./ATAImages/PIXSELL

Nogometaši Walesa su u 2. kolu Lige nacija u gostima pobijedili Crnu Goru rezultatom 2-1.

DOBRA MOTIVACIJA /

Poznato koliko će Dinamo zaraditi samo ulaskom u grupnu fazu Lige prvaka

Nisu Velšani dugo čekali na prvi pogodak jer je Kieffer Moore već u prvoj minuti odveo momčad u vodstvo. Drugi gol šokirao je Crnogorce svega dvije minute kasnije kada je za 2-0 zabio Harry Wilson.

Na semaforu je stajalo 2-0, sve do 73. minute kada je Crna Gora stigla do svog prvog pogotka, a strijelac za domaćine je bio Driton Camaj.

Druga je ovo utakmica službena utakmica u kojoj je Robert Prosinečki upisao poraz budući da je Crnogorska reprezentacija izgubila i u gostima protiv Islanda rezultatom 2-0 u uvodnom kolu nove Lige nacija.