Gorica pobijedila Lokomotivu uoči nove sezone HNL-a

13.7.2024.
13:59
Matija Habljak/PIXSELL

Gorica i Lokomotiva, hrvatski nogometni prvoligaši, odigrali su u Velikoj Gorici prijateljsku utakmicu, a domaća momčad pobijedila je s uvjerljivih 3-0.

S PRIPREMA U KOPRIVNICU /

Hajduk prodao igrača Slaven Belupu: 'Sretan sam, ovo je savršena sredina za napredak'

Nakon prvih 45 minuta Velikogoričani su imali prednost od dva pogotka, a strijelci su bili Vinko Skrbin u 15. minuti i Mario Matković, koji je pogodio suparničku mrežu u nadoknadi prvog poluvremena. Konačan rezultat postavio je početkom drugog dijela, u 47. minuti, Caio Da Cruz.

U prvom poluvremenu igrači Lokomotive su dva puta pogađali suparnički okvir vrata, dok u nastavku ogleda gosti nisu uspjeli realizirati ni jedanaesterac.

Brojni hrvatski prvoligaši tijekom subote će odigrati nove pripremne utakmice, a aktivni će biti i nogometaši Dinama i Rijeke, prošle sezone dvije najbolje momčadi HNL-a. Prvak Dinamo od 17.30 sati igra protiv Besiktasa, dok trideset minuta ranije Rijeka igra protiv njemačkog drugoligaša Karlsruhea.