nisu sretni /
Njemačka kapitulirala u završnici, pa kapetan poručio: 'Ne možemo si to dopustiti'
Predsjednica na stadionu u Nižnjem Novogorodu.
Nakon što je zajedno s navijačima u privatnom aranžmanu doletjela u Rusiju te posjetila kamp Vatrenih, predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović otišla je na stadion u Nižnjem Novgorodu, odakle sa tribina bodri našu reprezentaciju.
Obučena u 'kockice' kao i ostatak hrvatskih navijača, Predsjednica bodri Vatrene u borbi protiv Danske za pobjedu u osmini finala Svjetskog nogometnog prvenstva.