ISPALI FAVORITI /

Prava senzacija na SP: Venezuela izbacila dvostruke prvake minutu prije kraja

Gol vrijedan četvrtfinala i velikog iznenađenja postigao je Carreno, minutu i 20 sekundi prije kraja

25.9.2024.
17:56
profimedia

Reprezentacija Venezuele kreirala je veliko iznenađenje u osmini finala Svjetskog prvenstva u futsalu, koje se održava u Uzbekistanu, s 2-1 je pobijedila Španjolsku.

S TOMBOLE NA TEREN /

Barcelona zamjenu za ozlijeđenog Ter Stegena pronašla u Domu umirovljenika

Španjolci su bili jedni od glavnih favorita za medalje, a ta nacija iza sebe na svjetskim prvenstvima ima dva zlata, tri srebra i jednu brončanu medalju. Ovaj put Španjolci su zastali već u osmini finala, a Venezuela će u četvrtfinalu igrati protiv Ukrajine.

Venezuela je povela u 13. minuti golom Villalobosa, dok je Gomez izjednačio na početku drugog poluvremena. Gol vrijedan četvrtfinala i velikog iznenađenja postigao je Carreno, minutu i 20 sekundi prije kraja.

Dan ranije su reprezentacije Brazila i Ukrajine kao prve izborile četvrtfinale. Brazil je s uvjerljivih 5-0 pobijedio Kostariku, dok je Ukrajina četvrtfinale izborila nakon 3-1 pobjede protiv Nizozemske.

Hrvatska utakmicu osmine finala igra u petak protiv Argentine, a tog će se dana još za četvrtfinale boriti Francuska i Tajland. U četvrtak igraju Iran - Maroko i Portugal - Kazahstan.

POGLEDAJTE VIDEO: Figo i Asanović zaigrali zajedno u humanitarnoj utakmici. Vatreni lakat plijenio pozornost