PROSINEČKI I DRUŠTVO POVELI NAKON AKCIJE ZA PAMĆENJE PA IZGUBILI: / Verratti srušio BiH u Torinu, strašni Nijemci utrpali osam golova Estoniji

11.6.2019.
22:56

Talijanska reprezentacija zadržala je vrh skupine J pobjedom nad Bosnom i Hercegovinom s 2:1.

Talijani su u Torinu napravili preokret nakon što je goste u vodstvo doveo Edin Džeko u 32. minuti nakon prekrasne akcije, no početkom drugog dijela stvari je poravnao Insigne, čini se iz zaleđa, da bi u 86. minuti dvoboj prelomio Verratti.

Italiji je ovo bila četvrta pobjeda u četvrtoj utakmici, dok je BiH na samo četiri boda i pretposljednjem mjestu.

firo: 11.06.2019 Football, 2019/2020 European Championship, Euro, Qualification Germany - Estonia jubilation goal to 3: 0 Leon Goretzka with Joshua Kimmich | usage worldwide, Image: 446207953, License: Rights-managed, Restrictions: GERMANY OUT, Model Release: no, Credit line: Profimedia, AFP

U druga dva dvoboja ove grupe Armenija je iznenadila Grčku u gostima pobijedivši s 3:2, a Finska je s 2:0 slavila u Lihtenštajnu.

Najefikasnija utakmica večeri odigrala se u Mainzu gdje je Njemačka zabila osam golova Estoniji. Već na poluvremenu bilo je 5:0, a dvostruki strijelci bili su Gnabry i Reus, dok su po jednom zabili Sane, Goretzka, Gundogan i Werner.

U istoj skupini vrh skupine zadržala je Sjeverna Irska pobijedivši Bjelorusiju u gostima pogotkom McNaira u 86. minuti.