POTPUNO BIZARNO: / U cijelom kolu postignut samo jedan pogodak i to - autogol!

U posljednjem dvoboju desetog kola hrvatskog prvenstva konačno smo vidjeli i pogodak. U Zagrebu su nogometaši Lokomotive svladali RNK Split s 1:0.

20.9.2015.
21:20
PIXSELL, Marko Lukunić

Potpuno bizarno je bilo ovo nogometno kolo: u pet utakmica je postignut jedan jedini pogodak, a i taj je bio - autogol! Lokomotiva je, naime, do pobjede došla u 62. minuti kada je Jan Doležal ubacio sa strane, a branič Splita Branko Vrgoč glavom pogodio vlastitu mrežu. Prije toga je u 55. minuti isključen igrač gostiju Mirko Oremuš.

Zadnja Čačićeva utakmica

Bila je ovo vjerojatno posljednja utakmica na klupi Lokomotive za njezina trenera Antu Čačića koji bi već u ponedjeljak trebao biti imenovan izbornikom hrvatske reprezentacije. Zanimljivo, glavni mu je protukandidat bio upravo Zoran Vulić, trener kojeg je pobijedio ove nedjelje.

TOČNO U PODNE: /

Sve je spremno za ustoličenje Mamićeva čovjeka Ante Čačića

Na prvenstvenoj ljestvici poslije deset kola vodi Dinamo s 20 bodova, ispred Rijeke (18) i Hajduka (17). Split je četvrti s 15 bodova, dok je Lokomotiva skočila na peto mjesto (13).