POTEZ KOJI SE IZDVAJA: / Srpski mediji Engleze nazivaju džentlmenima iz kolijevke nogometa. Ovaj video otkriva zašto

Na Marakani se dogodilo čudo, a nakon čuda - ovo

7.11.2018.
7:58
Screenshot

Veliko iznenađenje kreirala je nogometna momčad Crvene zvezde pobijedivši viceprvaka Europe Liverpool u utakmici 4. kola skupine C. Susret je igran u utorak na krcatoj Marakani u atmosferi koja je oduševila tamošnju javnost.

KLOPP ODAO POČAST SRPSKIM ŽRTVAMA: /

Trener Liverpoola jednim detaljem oduševio Marakanu i Beograd

Počasni krug

Ono najvažnije na utakmici u Beogradu dogodilo se između 22. i 29. minute kada je Milan Pavkov pogađao mrežu Liverpoolove momčadi. Unatoč dominaciji engleske momčadi i opsjedanju gola domaćina u nastavku igre, rezultat se nije mijenjao i Zvezda je upisala neočekivanu i veliku 2-0 pobjedu protiv favoriziranog sastava.

Kurir navodi da se na Marakani dogodilo čudo, a posebno ističe i jedan detalj s kraja utakmice. Nogometaši Zvezde otrčali su počasni krug poslije ogleda, razdragano mnoštvo aplauzom je dočekalo svoje miljenike u zajedničkom slavlju. Pljesku domaćih navijača pridružili su se i oni Liverpoolove momčadi što je natjeralo izvor da ih nazove džentlmenima iz kolijevke nogometa.