POŠTENO GA IZVRIJEĐALI: / Benzema zabio gol, a navijači ga podsjetili na seks skandal

4.1.2016.
8:36
Screenshot

Napadač Real Madrida KarimBenzema zabio je vodeći gol u remiju (2:2) protiv Valencije nakon prekrasnke akcije s Baleom i Ronaldom, a iz igre je izašao u 67. minuti.

LUDNICA U VALENCIJI: /

Mateo Kovačić dobio izravni crveni karton!

Međutim, dok je izlazio s travnjaka na Mestalli su ga domaći navijači ispratili povicima 'Valbuena, Valbuena', čime su ga podsjetili na skandal sa seks vrpcama zbog čega je Francuz nedavno uhićen te mu prijeti zatvorska kazna od pet godina.

Benitez zadovoljan

"Igrali smo dobro. Bili smo bolji u prvom poluvremenu, a drugo je bilo teško", rekao je trener Rafael Benitez nakon utakimice te se osvrnuo na isključenje Matea Kovačića u 68. minuti.

Na ljestvici vodi Atletico s 41 bodom, Barcelona ima 39, Real 37, a Villareal 36 bodova.