DRUGO SLAVLJE U SEZONI / Posljednji subotnji dvoboj Premier lige donio iznenađenje: Pobjedom pobjegli iz opasne zone

Upisao je Bournemouth tek drugu pobjedu u sezoni, a junak pobjede bio je Dominic Solanke koji je postigao oba gola

11.11.2023.
20:54

U posljednjem subotnjem ogledu 12. kola engleske Premier lige nogometaši Bournemoutha su svladali na domaćem terenu Newcastle 2-0.

Upisao je Bournemouth tek drugu pobjedu u sezoni, a junak pobjede bio je Dominic Solanke koji je postigao oba gola. Pogotke je Solanke dao tijekom drugog dijela, u 60. i 73. minuti, čime je svoju momčad podigao tek za jednu poziciju i Bournemouth je sada na 17. mjestu ljestvice. Newcastle je ostao sedmi.

U posljednjem subotnjem dvoboju 11. kola njemačke Bundeslige Bochum i Koeln su odigrali 1-1.

Bochum je poveo u 25. minuti golom Lukasa Daschnera, a konačnih 1-1 postavio je Davie Selke u 54. minuti. Koeln je sa šest bodova ostao na začelju ljestvice, a Bochum je s devet bodova na 14. mjestu.