ZAISKRILO I TO JAKO / Sijevale šake usred nogometne utakmice: Snimka nemilih scena s hrvatskih terena se širi društvenim mrežama

Incident se dogodio u završnici prvog poluvremena utakmice 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanske

20.11.2023.
11:46
Facebook/NK Grk

Hrvatski niželigaš Grk iz Potomja u nedjelju navečer je objavio snimku s utakmice 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanske protiv NK Rata na kojoj je prikazana tučnjava tijekom susreta.

PRAVA DRAMA /

Budućnost Luke Modrića visi u zraku: 'Udarila ga je okrutna realnost. Ne želi prokockati novu šansu...'

U utakmici je Rat u Kuni Pelješkoj pobijedio Grk s 2:1, a do incidenta je došlo na kraju prvog poluvremena.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO.

"U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena opravdano isključen vratar domaće momčadi kao i gostujući igrač br.10 zbog druge opomene. Od 45+2 do 45+7 došlo je do prekida igre, a o nastalim događajima slijedi dopunsko izvješće", stoji u izvješću delegata kojeg je objavio Dalmatinski portal.