UBRZO I NAPUSTIO TEREN / Pogledajte totalno pomračenje uma Ante Rebića: Teško je ovo bilo uočiti u prijenosu uživo

Rebić je, kad je Kessie dobio drugi žuti karton, totalno izgubio kontrolu, a pokazuju to i snimke

29.9.2021.
19:04
Screenshot

Španjolski prvak Atletico Madrid preokretom (1:2) je u drugom kolu Lige prvaka pobijedio na gostovanju talijanski Milan.

Milan je poveo u 20. minuti pogotkom Rafaela Leaa, ali samo devet minuta kasnije domaći sastav je ostao s igračem manje zbog drugog žutog kartona Kessieja. Usporedno s njim, u tom je trenutku trener Milana Pioli mijenjao hrvatskog nogometaša Antu Rebića koji je bio u udarnoj postavi Milana.

ŠTO ĆE BITI S BEBEKOM? /

Bruno Marić reagirao na njegovo skandalozno ponašanje

Izgubio kontrolu

Rebić je, kad je Kessie dobio drugi žuti karton, totalno izgubio kontrolu, a pokazuju to i snimke nakon što je njegovog suigrača Čakir poslao u svlačionicu. Rebić ga je napao, počeo mu se unositi u lice, a tko zna što bi sve bilo da ga suigrači nisu zaustavili. Pogledajte snimku OVDJE.

Talijani su čuvali vodstvo sve do 84. minute, ali tada je Griezmann izjednačio, dok je San Siro zanijemio u 97. minuti kada je Luis Suarez zabio iz jedanaesterca za slavlje Madriđana.