POGLEDAJTE ŠTO JE GATTUSO NAKON PORAZA NAPRAVIO BIVŠEM DINAMOVCU: / 'Da je to učinio Messiju, odmah bi bio mrtav'

Gattuso je trener Napolija,momčadi koja je u posljednjem kolu Serije A izgubio od Atalante

21.2.2021.
21:16

Nogometaši Atalante u susretu su 23. kola talijanskog prvenstva kao domaćini svladali napoli sa 4-2 (0-0).

TRENER INTERA SE POKLONIO VATRENOM: /

Perišić će biti oduševljen kada čuje ovo; 'Jako sam ponosan, trebao bi više vjerovati u sebe...'

Nakon blijedog prvog poluvremena koje je završilo bez pogodaka, u nastavku je viđen "vatromet". Prvo je Zapata glavom u 52. minuti doveo Atalantu u vodstvo samo da bi šest minuta potom Zielinski odličnim udarcem poravnao na 1-1. Šest minuta kasnije novi pogodak i to za 2-1 Atalante, nakon odlične akcije u strijelce se upisao Gosens, da bi Muriel u 71. minuti odličnim udarcem s ruba kaznenog prostora povisio na 3-1. Gosens je nespretnom reakcijom pred vlastitim golom u 76. minuti postigao autogol za 3-2, ali Romero je u 79. novim golom glavom postavio konačnih 4-2.

Mario Pašalić ušao je u igru u 78. minuti, a Boško Šutalo u 90. minuti.

Bizarna reakcija

Nakon utakmice društenim mrežama kruži snimka trenera Napolija, legendarnog Gennara Gattusa , koji je poznat po tome da emocije prema svojim igračima pokazuje na neobičan način.

Sada mu ja na 'piku' bio bivši branič Dinama Amir Rrahmani, kojeg je Gattuso snažno uhvatio za lice pa zagrlio.

"Da je Gattuso to napravio Messiju, vjerojatno bi umro", stoji u opisu videa.

OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Ovom pobjedom Atalanta je stigla na treće mjesto na ljestvici sa 43 boda, koliko imaju i četvrtak Roma, koja od 20.45 sati igra protiv Beneventa, te peti Lazio, dok je Napoli sedmi sa 40 bodova i utakmicom manje. Između njih nalazi se prvak Juventus sa 42 boda i dvije utakmice manje.