LAVINA REAKCIJA / Pogledajte snimku koja je razljutila hrvatske navijače: 'Uzeli su Oršića da ga upropaste. Što mu to radite?'

Zamišljeno je gledao u pod...

15.1.2023.
11:36

S pozitivnim rezultatima je nastavio Southampton koji je nakon pobjede u FA kupu (Crystal Palace) i Liga kupu (Manchester City) u gostima svladao Everton 2-1. Domaćin je poveo golom Onane u 39. minuti, ali tada je na scenu stupio Ward-Prowse. Prvo je odmah na startu drugog dijela izjednačio, dok je u 78. minuti majstorski izveo slobodan udarac za 2-1 Southamptona.

BRAVO LEGENDO /

To je efekt Mislava Oršića! Orša debitirao, a njegov fenjeraš izbacio moćni Manchester City iz FA kupa

Hrvatski nogometaš Duje Ćaleta-Car odigrao je cijelu utakmicu za Southampton, dok je Mislav Oršić ostao cijelo vrijeme na gostujućoj klupi za pričuve.

Southampton je na Instagramu objavio video slavlja iz hodnika prema svlačionici, igračima je bilo jako drago zbog pobjede protiv "Karamelica". Od svih igrača, Oršić jedini nije slavio podvig pred kamerom.

'Što mu to rade'

Zamišljeno je gledao u pod, što je izazvalo lavinu reakcija hrvatskih navijača u komentarima:

"Oršić je veći od čitave povijesti vašega kluba. Molim vas, nemojte ga uništiti. Očekujem da starta u sljedećoj utakmici", komentar je jednog Hrvata, dok drugi piše: "Uzeli su Oršu da ga upropaste. Izgleda razočarano", Bilo je i zanimljvih pitanja: "Što mu to radite?" neki su od komentara.