POGLEDAJTE SAŽETKE: / Francuzi održali lekciju Talijanima, Španjolska slavila kod Belgije

1.9.2016.
23:38

U oba susreta do pobjede su stigle gostujuće momčadi, pa je tako Francuska svladala Italiju 3-1, dok su Španjolci na stadionu King Baudouin nadigrali Belgiju rezultatom 2-0.

U Bariju je domaćine razveselio Graziano Pelle pogodivši za 1-1 u 21. minuti čime je anulirao uvodnu prednost gostiju ostvarenu preko Anthonyja Martiala. Za Francuze su još pogodili Olivier Giroud i Lavyin Kurzawa rastuživši domaću publiku i Conteovog nasljednika na mjestu izbornika Giampiera Venturu.

Španjolska je do pobjede došla dvama pogocima Davida Silve, a sve je izgledalo ovako:

Zabio je Silva jednako koliko i u posljednjih 15 utakmica odigranih za furiju prije ove.

Dodajmo i da je Portugal odradio 'trening' protiv Gibraltara kojeg je svladao 5-0, a zabili su Nani u 27. i 55. minuti te Cancelo u 73., Silva u 76. i Pepe u 79. čime je zaokruženi šest furioznih minuta favorizirane momčadi u drugom poluvremenu.

Nizozemska je poražena od Grčke 1-2.