Pogledajte prvi Olićev gol nakon osam mjeseci!

Ivica Olić zaigrao je u prijateljskom susretu Bayerna i talijanskog Trentina i u 15:0 pobjedi sudjelovao jednim pogotkom. Zabio je i Danijel Pranjić.

7.7.2011.
11:58

Olić je zaigrao je od 62. minute umjesto Robbena, a samo tri minute su mu trebale da pospremi loptu u mrežu za 11:0. Pogodak je deset minuta prije kraja utakmice zabio i Danijel Pranjić, koji je na početku drugog poluvremena zamijenio Schweinsteigera.

Strijelci za Bayern bili su još Nils Petersen koji zabio tri pogotka, po dva su dodali Schweinsteiger, Gomez i Kroos, a po jednog Robben, Köz, Gustavo i Timoščuk.

Srđan Lakić je zabio je dva pogotka u pobjedi Wolfsburga 9:0 protiv Sjeverne Frizije. Utakmica se igrala samo 45 minuta, a naš je reprezentativac pogodio u 3. i 37. minuti. Njemački prvoligaš odigrao je istog dana još jednu prijateljsku utakmicu u kojoj su pobijedili Sylt sa 1:0, a jedini pogodak zabio je Hasan Salihamidžić. Mario Mandžukić je odradio svih 45 minuta u tom susretu.

Na terenu je u prijateljskoj utakmici zaigrao i Ivan Perišić. On je u pobjedi Borussije Dortmund 7:1 protiv Rhede odigrao drugo poluvrijeme i asistirao je za pogodak Damiena le Talleca.