Nogometaši Partizana su u 4. kolu Europske lige izgubili na gostovanju u Istanbulu od Bešiktaša rezultatom 2:1.

7.11.2014.
9:22

Partizan je u Istanbul otputovao s nadom i vjerom da se u Beograd mogu vratiti s bodom u džepu, bodom velikim kao kuća za njih u ovom srazu. Međutim, nisu u tome uspijeli. Partizan je u prvom poluvremenu bio nemoćan, jalov. Takvu predstavu Crno belihBešiktaš u prvih 45 minuta nije znao kazniti. Ali, sve su riješili u nastavku, točnije u 5 minuta. Junak za momčad Slavena Bilića bio je senegalski napadač Demba Ba koji je zabio u razmaku od pet minuta, u 57 iz jedanaesterca, i 62.

Igrač Partizana Saša Marković je u 77. minuti smanjio rezultat na 2:1, i tako dao nadu svojim navijačima u eventualan preokret vrijedan boda, velikog boda. I imali su šansu za to, veliku.

U 95. minuti, Nikola Drinčić je izveo slobodan udarac sa oko 25 metara, golman Bešiktaša Gonen Cenk kratko je odbio loptu na koju je naletio Danko Lazović i sa samo tri metra pogodio prečku.

Promašaj zbog kojeg je pola Beograda palo u tugu. Slaven Bilić je nakon toga mogao odahnuti.